V Pills Gold® Yeni Formül | 0212 568 5 568
V Pills Gold® Yeni Formül | 0212 568 5 568
YETKİLİ SATIŞ BELGEMİZ 9.UEF ECZACILIK FUARI 9.UEF ECZACILIK FUARI 9.UEF ECZACILIK FUARI 9.UEF ECZACILIK FUARI 9.UEF ECZACILIK FUARI 9.UEF ECZACILIK FUARI 9.UEF ECZACILIK FUARI 9.UEF ECZACILIK FUARI ABD SAĞLIK BAKANLIĞI ONAY BELGESİ TARIM BAKANLIĞI ONAY BELGESİ
Kapıda Ödeme
256 Bit SSL
Ücretsiz Kargo
Türkiye'nin Her Yerine Teslimat

V Pills Gold® Kullanıcı Yorumları Firmadan bağımsız özgün kişilerin görüş ve yorumlarıdır. Ürün metabolizmaya ve kişiye göre değişiklik gösterebilir.

Gönderen : Katip Ersoy (Çanakkale)
Gönderim Tarihi : 2016-01-24 19:21:48
Yorumu : Selamlar.Ürünün son kullanma tarihi ne acaba,herhangi bir sıkıntı olur mu?
Yönetici Cevabı : KATİP BEY ÜRÜNLER AYLIK GELMEKTE VE SON KULLANMA TARİHLERİ 2017 YILININ 6 AYIDIR.
 
Gönderen : Emrah Eren (Aydın)
Gönderim Tarihi : 2016-01-24 19:11:46
Yorumu : Merhaba.Ben ürünün siparişini vereceğim.Tavsiye edilen 3 kutu değil mi?Ayrıca eve değilde kargo şubesinden almak istiyorum ürünü bunun için şubenin adresini m i yazacağız,acil cevap yazarsanız çok iyi olur.
Yönetici Cevabı : EMRAH BEY YURT İÇİ KARGO İLE ÇALIŞMAKTAYIZ ADRES KISMINA ŞUBENIN ADINI YAZMANIZ YETERLİDİR DAHA SONRA ARKADAŞLAR SİZE ULAŞACAKTIR.
 
Gönderen : eren (bursa)
Gönderim Tarihi : 2016-01-24 00:24:52
Yorumu : sipariş kaç gün içinde gelir ve kapıya geldiğinde telefonla ararlar mı?
Yönetici Cevabı : EREN BEY BURSA YA SİPARİŞ VERDİĞİNİZ GÜNÜN ERTESİ GÜNÜ GELİR ADRESE GELİRKEN KARGOCULAR ARARLAR
 
Gönderen : Kenan (Manisa)
Gönderim Tarihi : 2016-01-16 01:56:51
Yorumu : Vpills gold gerçekten işe yarıyor.sabah akşam günde 2 kapsül kullandım ve 2.kutuyu bitirdim şimdi 3. Kutunun başındayım performans artışı ve penisde 2 cm büyüme ve kalınlaşma oldu.Ben daha fazla bekliyordum ama acaba 3. Kutunun sonundamı olacak.yada 4 kutumu kullanmalıyım.Ayrıca sigara felan içiyorum kilomda fazla spor yapmıyorum buda etkilermi.
Yönetici Cevabı : Kenan bey; Ürünün etkilerini görmektesiniz zaten olabilecek uzama zaten 2-4 cm arasında oloacaktır.Diğer sitelerde yazdığı gibi zaten 7 cm uydurmadır.Ama sigara kullanıyorum demişsiniz belki bundan dolayı 1 kutu ekstradan kullana bilirsiniz...
 
Gönderen : serdar kınık (çanakkale)
Gönderim Tarihi : 2016-01-05 17:41:57
Yorumu : merhabalar.Bu ürün testesteron hormonunda artış sağlıyor mu
Yönetici Cevabı : Serdar bey ; V pillsin faydaları arsında ,cinsel isteksizlik,erken boşalma,sprem sayısı azlığı.sertleşme sorunu olanlarda ciddi manada fayda sağladığı görülmüştür.testesteron hormonunun azlığıda tam manasıyla bu rahatsızlığa yol açmaktatır.bundan dolayıdır ki kullanımınız halinde ciddi manada bu tip sıkıntıların tedavisi anlamında fayda sağlayacaktır..
 
Gönderen : ali eraslan (kütahya)
Gönderim Tarihi : 2016-01-03 22:49:28
Yorumu : merhablar.ben vucut geliştirme ile ugrasıyorum.birkaç destek ürünü kullaıyorum.vpilss gold ile kullansam bir sorun olur mu?
Yönetici Cevabı : Ali bey,antibiyotik ve kimyasal ilaç kullanımı ile beraber kullanılmasını tavsiye etmiyoruz.Eğerki kullndığınız ünler kimyasal değil ise kullanıla bilir fakat kimyasal ise kullanmayınız...
 
Gönderen : mustafa (Ankara)
Gönderim Tarihi : 2015-12-21 22:05:36
Yorumu : Vpills gold ürününden 3 kutu aldım şuan 36 gündür günde 2 kere kulanmaya devam ediyorum.Penisimde değişiklikler olmaya başladı hem sertleşmeye hemde erken boşalmaya faydası oldu,İnsan kendini daha dinç hissediyor.Ayrıca penisimde şimdilik 1cm uzama oldu.Acaba herkutu da bir santim olursa 3 cm mi uzama olacak.3 kutu bitince tekrar kullanmaya devam etmelimiyim.
Yönetici Cevabı :
 
Gönderen : HAKAN MERT (MALATYA)
Gönderim Tarihi : 2015-12-15 12:29:36
Yorumu : bi şye danışmak istiyorum nezle oldum ve doktor antibiyotik verdi caba antibiyotikle kullan-malımıyım
Yönetici Cevabı : Hakan bey antibiyotik kullandığınızda ürünü kullanmayınız lütfen...
 
Gönderen : Mert polat (Kayseri)
Gönderim Tarihi : 2015-12-03 23:54:46
Yorumu : Bu site diğerlerine göre bence doğru bir site.Diğer bazı siteler insanları kandırmak için yorumları kendileri yazıyorlar.yok 7 cm felan filan gibi belkide ürünleride sahtedir onların ama bu site bana güvenilir gibi geldi adam neyse onu cevaben söylüyor ve inşallah yanılmam.Neyse bende 18 gündür vpills kullanıyorum aralarda bazı vitamin ve bitki takviyeleri keçiboynuzu pekmezi de kullanıyorum.günde 3 dakika penise egzersiz yani çekme işlemide yapıyorum yani tam teşkil uzaması için uğraşıyorum.Şimdilik 0,5 cm ye yakın bir kalınlaşma ve 0,5 cm yani yarım santim uzama oldu bu yöntemi herkese tavsiye ederim işlem daha da hızlanıyor ve sonuç veriyor.
Yönetici Cevabı :
 
Gönderen : Mehmet Soyak (Çanakkale)
Gönderim Tarihi : 2015-12-02 13:48:24
Yorumu : Öncelikle dönüşünüz için teşekkürler.2-3 cm demişşiniz oda bir kardır fakat 4-5 cm bi uzama beklemek hayal mi olur gerekirse 4 kutu kullanırım genede olmaz mı?Teşekkürler.
Yönetici Cevabı : Mehmet bey önce 3 kutuyu deneyin ve görün bakalım değişimi ondan sonra belki kullanmanız gerekirse tekraren kullanıla bilir ....
 


Toplam 10 Sayfadan 1. Sayfa

123456İleri »Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir.
Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır.
Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sitemiz sorumlu değildir.
Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.